Delikatne kwietniki stalowe

Kwietniki to alternatywa dla doniczek. Doniczki są istnymi dziełami sztuki więc dlaczego mielibyśmy nie chcieć ich pokazać, wyeksponować? Cienkie druciane pręty. Spawane z dbałością o każdy szczegół. Eleganckie wykończenie w połączeniu z Twoimi hodowanymi od lat kwiatami odmienią wnętrze! Piękny kwiat to połowa sukcesu, zadbaj również o kwietnik i donicę. Jakie kolory? Najmodniejsze w sezonie 2021 będą kolory czarne, złote i miedziane dlatego wybierz właśnie te odcienie. Czym się charakteryzują kwietniki druciane? Wysoką wytrzymałością, smukłością i wagą. Są o wiele lżejsze i łatwiej je przemieszczać w naszym domu. Ten sam kwietnik może stać w salonie, korytarzu albo nawet sypialni i w każdym z tych pomieszczeń będzie wyglądał inaczej!

Kwietniki stalowe czy betonowe?

Jeśli jesteśmy na tym etapie wyboru, musimy zadać sobie pytanie. W jakich kolorach mamy nasze wnętrze. Stal możemy bez problemu przemalować na różne kolory, dlatego będzie bardziej uniwersalna. A beton? Możemy zamówić donice w różnych odcieniach, ale mało kto podejmuje się malowania betonu. Dlatego, nasze wnętrze powinno być w odcieniach szarości, z elementami drewna, może panelami lub parkietem? W takim wnętrzu betonowe donice i kwietniki na pewno będą pasowały.

Stalowy kwietnik do ogrodu, jak wybrać?

Co raz częściej w naszych ogrodach albo przy wejściach do domu chcemy mieć piękne kwiaty doniczkowe. Tu pojawia się nasza seria donic i kwietników ogrodowych. Wykonane są z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, jak stal, impregnowane drewno czy zabezpieczony beton. Takie kwietniki będą służyły nam wiele lat i cieszyły oko. A design? Nasze donice to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, zamawiamy je od zagranicznych producentów- pionierów w swoich dziedzinach!

Show: