Pozwól sobie na odpoczynek

Nowoczesne łóżko tapicerowane, a raczej sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. To w niej odpoczywamy każdego dnia. Idealny odpoczynek możemy zapewnić sobie tylko w wygodnym łóżku.Nowoczesne łóżka tapicerowane. Bogaty wybór wzorów i tkanin. Łóżka tapicerowane, które wpasują się do wnętrz w każdym stylu.

Łóżka tapicerowane w różnych rozmiarach

Każdy może spełnić swoje marzenie o takim łóżku. Dla dzieci czy młodzieży idealnym rozwiązaniem będą łóżka w rozmiarze 80×200 cm, 90x200cm. Jeśli przestrzeń nam na to pozwala, to fajnie sprawdzi się rozmiar 120×200 cm. Dla par polecane są łóżka w rozmiarach 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm, a nawet 200×200 cm.

Łóżka z pojemnikiem 

Jeśli brakuje nam przestrzeni na przechowywanie rzeczy, warto postawić na wybór łóżka tapicerowanego z pojemnikiem. Zastosowany solidny stelaż spężynujący w metalowej ramie, sprosta najbardziej wymagającym użytkownikom.

Łóżko tapicerowane z materacem czy bez?

Do wyboru mamy łóżka tapicerowane skrzyniowe, do których dobieramy osobno materac. Drugą opcją zaś jest łóżko kontynentalne, które składa się z wielu warst i wbudowanego otapicerowanego materaca. Takie łóżka często też są wyższe. Bez wątpienia, obie wersje możemy dopasować wygodą oraz wyglądem do każego użytkownika.

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Sortuj:
Show: