Czym są lamele?

Najprościej tłumacząc są to drewniane listewki, montowane do ścian, sufitów lub oddzielające pomieszczenia. Mogą być wykonane różnymi metodami. Najpiękniejsze są te wykonane z litego drewna. Mogą one być frezowane, posiadać różne kształty. Ich wyjątkowość polega na tym, iż surowiec z jakiego są wykonane jest unikatowy. Każdy fragment i kawałek drewna jest niepowtarzalny. Jego odcień, gęstość usłojenia jest unikatowa. Dlatego jeśli zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, lamele ścienne są właśnie dla Ciebie!

Panele ścienne z litego drewna?

Oferujemy trzy rodzaje Lameli. Te wykonane z litego drewna, oklejone naturalnym fornirem oraz najpopularniejsze czyli te z płyty MDF i okleiny. Czym jest fornir? To cienka kilkumilimetrowa warstwa naturalnego drewna oklejona wokół kantówki z płyty MDF. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ daje nam to wiele możliwości woskowania i lakierowania. Dlatego możemy zaoferować Wam wiele dostępnych kolorów wybarwienia. Panele drewniane, z orzecha czy dębu są wyjątkowym dodatkiem. Kochamy drewno tak jak nasi klienci dlatego ten rodzaj paneli sprawdzi się doskonale jako odgrodzenie pomieszczeń, na przykład kuchni od salonu. Jeśli dodatkowo, w salonie mamy drewniany stolik kawowy, czy też podłogę i dobierzemy odcienie Lameli do reszty, uzyskamy naprawdę unikatowy efekt.

Jak wygląda montaż Lameli?

Montaż paneli został szczegółowo przepracowany przez nas. Efektem jest kompletna instrukcja i kilka sposobów montażu. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję. Lecz w razie pytań jesteśmy otwarci. Gdyby jednak pojawił się nietypowy projekt, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy wzór na listewce. Posiadając centrum CNC cały czas poszerzamy ofertę i przygotowujemy nowe modele specjalnie dla Was.

Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

Sortuj:
Show: