Komoda do salonu?

Cechą wspólną, charakterystyczną dla nowoczesnych mebli jest ich uniwersalność. Najprościej tłumacząc, jesteśmy je dopasować do wielu pomieszczeń. Wcześniej komody pełniły tylko funkcję przechowywania i to najczęściej w sypialni czy przedpokoju. Umieszczaliśmy w nich ubrania, bieliznę, szalik i czapkę zimą. Jednak zmieniają one swoje funkcję. Już niemal w każdym mieszkaniu, począwszy od kawalerki (o urządzeniu kawalerki pisaliśmy tutaj) a kończąc na salonie w domu, pełnią wiele funkcji. Na designerskiej komodzie możemy umieścić ozdoby, wazon z kwiatami czy też swoje ulubione zdjęcie z wakacji. Lecz nie o tym mowa…

Nowoczesne meble, które odmieniają wnętrza.

Nasze meble, stylowe komody, produkujemy głównie z litego drewna. Są to najczęściej industrialne meble o klasycznych kształtach, w których łączymy piękne na olejowane fronty ze stalowymi podstawami. Tak pomalowane na czarno nogi, wykonane z profili zapewnią stabilną pozycję abyś mogła cieszyć się ze swojego wnętrza latami. Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak nie wiele trzeba aby odmienić całkowicie wnętrze? Bardzo niewiele. Białe proste meble już wychodzą z mody, a na popularności zyskują style które tętnią życiem. Prowansalski, glamour czy nawet glam. Charakteryzują się one ciepłymi kolorami, zastosowaniem drewnianych podłóg czy też frontów meblowych. Nie inaczej jest z naszymi nowoczesnymi komodami z litego drewna.

Kupuję komodę- na co zwrócić uwagę?

Drewniane meble mają to do siebie że każdy model może być inny. Dlatego przy wyborze nowoczesnej komody powinnaś zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Takich jak:

  • materiały z jakich wykonano meble
  • zmierzyć miejsce w którym będzie stać i dopasować rozmiar
  • sprawdzić jakie style sugeruje producent

Jeżeli masz pytania to z chęcią na nie odpowiemy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli pragniesz obejrzeć meble, zapraszamy do naszego salonu NeWood w Namysłowie.

Wyświetlanie 1–24 z 79 wyników

Sortuj:
Show: