Nowoczesne narożniki w wyjątkowych tkaninach polskich producentów.

Co je charakteryzuje? Przede wszystkim solidne wykonanie. Sofy tapicerowane są podstawowym wyposażeniem salonu, dlatego jest to element wystroju na którym nie warto oszczędzać. Sofy Moon to meble wygodne, dopracowane pod każdym względem. Wybierz model, dopasuj rozmiar a przy wyborze i rodzaju i koloru tkaniny my Ci pomożemy. Dlaczego sofy polskiej produkcji? Przede wszystkim jakość wykonania, atrakcyjna cena i szybki termin realizacji. Nasze sofy produkujemy w około 14-21 dni. Nie musisz czekać dłużej.

Kanapy do salonu, ale jak dobrać stolik kawowy?

Dwa nierozłączne meble. Sofa czy narożnik i ława do salonu. Velvetowe sofy jak np narożnik Jeffery świetnie będzie pasował do marmurowych stolików w stylu glamour. A proste kanapy jak Life będą współgrały ze stonowanym industrialnym stylem stolików pocket. Nie jest to jednak wyznacznik. Każdy z Was może urządzić i dopasować meble tak jak mu się tylko podoba. Właśnie dlatego kochamy wypełniać naszymi meblami Wasze wnętrza.

Jaki wybrać materiał do kanapy?

Rozróżniamy dwa główne rodzaje. Standardowe oraz łatwo czyszczące. Te pierwsze są zdecydowanie tańsze, ich parametry wytrzymałościowe są bardzo dobre lecz nie posiadają powłoki wodoodpornych. Dlatego w przypadku poplamienia czy zabrudzenia musimy ją zabrać. Tkaniny łatwo czyszczące mają większą wytrzymałość, czyszczenie ich jest proste, nie musimy się obawiać gdy coś na nią wylejemy. Posłuży nam zdecydowanie dłużej od standardowej. Jeśli mamy zwierzęta w domu, również sprawdzi się lepiej. Tym bardziej że praktycznie o każdej porze roku możemy spodziewać się że nasze zwierzaki pobrudzą łapki na deszczu po czym wskoczą na sofę.

Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

Sortuj:
Show: