Konsole pełnią wiele funkcji.

Mogą być elementem dekoracyjnym naszego nowoczesnego salonu, jak i elementem który jest praktyczny. W korytarzu czy garderobie spełni swoją funkcję wyśmienicie.
Tak jak wiele z naszych mebli oferujemy je w różnych wybarwieniach. Zarówno stelaże i nogi mogą być zazwyczaj malowane proszkowo. Jak pisaliśmy wyżej, używamy drewna. W postaci surowej deski dla fanów naturalnych rozwiązań lub bardziej uniwersalnych płyt z naturalnym fornirem. Jak wiecie, fornir to naturalne drewno, tylko w cienkim pasku przyklejonym do płyty meblowej. Właśnie dlatego blaty i fronty wyglądają naturalnie- bo są naturalne. Wiadomo, w ostatnich latach były modne meble kuchenne lakierowane w jednym kolorze. Zmienia się to. Ludzie na nowo poznają i odkrywają kolory inspirowane naturą i przyrodą. Wyszliśmy naprzeciw i mamy nadzieję że zakochasz się w wybarwieniach drewna jakie oferujemy. Meble mogą zostać spersonalizowane. Wybierz kolory, rozmiar. Jeśli masz wątpliwości to zadzwoń. Chętnie opowiemy Ci o możliwościach jakie oferujemy.

Czego nie może zabraknąć w nowoczesnym salonie?

Wnętrze musi być zbalansowane. Odpowiednia ilość delikatnych odcieni i kształtów stolików kawowych uzupełniamy tkaninami. Modne i ponadczasowe będą tkaniny Velvetowe czy też welurowe. Są bardzo podobne do siebie. Miłe w dotyku a zarazem wytrzymałe. Architekci którzy z nami współpracują umieszczają w swoich projektach niemal zawsze minimum jakiś drobny element w postaci poduszek lub koców właśnie w takiej tkaninie. Kolory butelkowa zieleń czy musztardowy będą popularne zawsze. Dlatego oferujemy właśnie w takich kolorach nasze fotele tapicerowane. Cieszą oko i są praktyczne w użytkowaniu. Dobranie odpowiedniego fotela do stolika czy konsoli to wyzwanie. Projektując meble ze stali i drewna idziemy na kompromis i ułatwiamy pracę Wam i naszym architektom, gdyż takie meble z łatwością wpasujemy i pokochamy.

3 rady jak wybrać konsole.

Jest to trudne zadanie ale postaramy się podejść do niego od drugiej strony. Po pierwsze, określ w jakich kolorach się poruszasz. Czy Twoje wnętrze jest nowoczesne i balansuje między bielą a czernią? Wtedy decyduj się na industrialne rozwiązania z elementami drewna. Po drugie, dopasuj rozmiar konsoli czy komody do miejsca w którym będzie stać docelowo. Niby jest to oczywiste ale wiele razy nie mierzymy przestrzeni „bo nam się wydaje” a gdy meble docierają to dociera do nas że jednak warto było zmierzyć. Po trecie- i najważniejsze. Nasze wnętrza należą do nas. I tylko my możemy decydować co nam się podoba a co nie. Projektanci i architekci mogą nam doradzić ale doskonale wiemy od kogo zależy ostateczna decyzja !

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sortuj:
Show: