Industrialne regały z drewna i stali

Nasza produkcja mebli opiera się głównie na pracy z drewnem i stalą. Oferujemy nowoczesne szafki, komody, stoliki w różnych wariantach i opcjach kolorystycznych. Nasze regały są zachowane w podobnym stylu. Industrialny stelaż, półki z litego drewna albo pokryte naturalnym fornirem. Takie połączenie sprawdza się i pasuje do wielu wnętrz. Nie koniecznie musi być ono designerskie. Spraw aby Twój salon odżył. Postaw na nowoczesne meble w wykończeniu dębowym lub orzechowym.

Regał nie pełni już tylko funkcji praktycznych

Co raz częściej przy naszych ścianach pojawiają się istne dzieła sztuki. Są to meble, często ręcznie wykonywane z dbałością o najmniejsze detale. Dlatego co raz częściej sięgamy do blogów i poradników jak urządzić mieszkanie. Nie wiemy dokładnie co i jak z czym połączyć. Czy tkanina velvet będzie pasować z drewnianą parkietową podłogą. Czy skórzany fotel Lounge Chair to dobry pomysł obok tapicerowanej kanapy w salonie. Wiemy ile czasu Wam zajmuje planowanie, dlatego służymy pomocą i chętnie wyposażymy Wasze mieszkania.

Showroom i Salon Wnętrz w Namysłowie

Od kilku lat prowadzimy wyjątkowe miejsce jakim jest salon wnętrz. Znajdziecie w nim obszerny wybór mebli. Do każdego z pomieszczeń. Mamy ogrom łóżek, mebli tapicerowanych jak fotele i narożniki a nawet oświetlenie. Zimą wygospodarowaliśmy część powierzchni i postawiliśmy showroom mebli kuchennych w zabudowach. To wyjątkowe miejsce w którym odnajdziesz to czego szukasz. Zapraszamy po meble do Namysłowa!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Sortuj:
Show: