Otwórzcie nowoczesną kuchnię na salon. Dlatego elementem który łączy te dwa ważne pomieszczenia jest wyspa z wysokim blatem. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych hokerów barowy które sami produkujemy. Nasze krzesła i stołki idealnie przypasują się do Twojego drewnianego stolika czy industrialnego stylu.
Od wielu lat zapewniamy Wam najwyższej jakości stoliki z naturalnego drewna, oferujemy również wykończenie w fornirach które doskonale pasują do sof velvetowych.

Nowością na rynku są tapicerowane siedziska. Takie meble to dobry pomysł gdy remontujemy mieszkanie i możemy zaplanować szczegółowo każdy element wystroju. Czasem ciężko jest wymienić jeden mebel i cieszyć się kompozycją. Dlatego zalecamy skontaktować się z nami. Jesteśmy w stanie dobrać komplet mebli który całkowicie odmieni Wasz loftowy styl.
Większość naszych produktów oferowana jest w ogromnej gamie kolorów. Stosując stalowe nóżki, możemy je przemalować na praktycznie wszystkie kolory. Zaobserwowaliśmy że trendem jest galwanizowanie i nadawanie złotego, błyszczącego odcienia.

Kochamy drewno i stal. Jest to doskonale połączenie- drewno przez swoją objętość nadaje ciężaru bryle który jest odejmowany przez cienkie stalowe nogi. Sprawia to że nowoczesny stolik czy szafka unosi się nad ziemią.

Zatem wróćmy do nowoczesnych hokerów. Nogi z giętej stali to najczęściej spotykane rozwiązanie w kawiarniach i restauracjach. Wynika to z solidnego wykonania i wytrzymałości. Wiemy wszyscy jak intensywnie są użytkowane stołki barowe w gastronomii. Więc decydując się na te materiały mamy gwarancję solidności. Dlatego zachęcamy do kontaktu przed wyborem idealnego modelu nowoczesny stołek barowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sortuj:
Show: