Praktyczne i pojemne szafki

Wszyscy wiemy że szafa ma być pojemna i praktyczna. Dopiero w drugiej kolejności zwracamy uwagę na jej design i wykończenie. Jednak czy nie najważniejsze właśnie jest to wykończenie? Szafki które oferujemy w newood.pl są absolutnie praktyczne i odpowiednio ergonomicznie zaprojektowane. Jednak na tle pozostałych wyróżnia je przepiękny design. Właśnie dlatego tak chętnie klienci nam ufają. Jeśli weźmiemy pod uwagę wybór całej kolekcji i zakupimy, szafkę, regał i stolik w tym samym stylu- odmienimy całkowicie nasz salon czy sypialnię.

Meble z litego drewna wracają do łask

Produkcja mebli w ostatnich latach opierała się głównie na meblach w okleinach czy też okleinach naturalnych- produkt premium. My postanowiliśmy jednak ilść z duchem czasu i wrócić do mebli które już od kilku lat goszczą na zachodnich salonach i galeriach meblowych. Czyli szafki, stoły i stoliki z litego drewna. W naszej ofercie odnajdziecie komody i szafki rtv z litego drewna. Są solidne, ciężki i będą służyć Wam latami. Ich przewaga nad płytą meblową jest spora. Są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, przyjemniejsze w dotyku a jeśli zastosowany został wosk, to dodatkowo pięknie uwydatniono usłojenie.

Nowoczesna szafa do industrialnego wnętrza

Naszym ulubionym stylem jest na pewno industrialny motyw. Takie wnętrze charakteryzuje się połączeniem stali, drewna i betonu. W przypadku wnętrz- ogólnie, jest to bardzo proste połączenie ale stosunkowo chłodne. W przypadku mebli, jest to ciekawe zjawisko. Drewniane meble na metalowych podstawach. Fotele tapicerowane na czarnych pomalowanych proszkowo nóżkach. Drewno tutaj nie odgrywa tak ważnej roli. Za to jego zastosowanie jest szerokie przy podłogach wykonanych z parkietu w jodełkę czy też paneli ściennych. Lamele- bo tak nazywane są nowoczesne panele ścienne w formie listewek przymocowanych do ściany to ogromny hit w ostatnich miesiącach.

Wyświetlanie 1–24 z 91 wyników

Sortuj:
Show: