Nowoczesny stolik kawowy ?

Aby urządzić stylowy salon musimy skupić się na jego głównych elementach. Składają się na to kolory ścian, designerska sofa, oświetlenie. Częstym przypadkiem jest zapominanie o detalach które potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Odchodzi się od umiejscowienia stolika kawowego czy też ławy w centrum pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest ustawianie ich „pod ręką” tuż przy fotelu skandynawskim. My stawiamy na indywidualne podejście.
Czy nie każdy z nas chciał by posiadać w swoim domu nowoczesne stoliki kawowe ręcznie wykonane według własnego życzenia?

Zaprojektujmy Twój salon.

Projektanci głowią się aby wszystko idealnie złożyło się w całość. Podzielamy ich trud i za główny cel stawiamy sobie wykonanie ławy kawowej aby zaskoczyła swoim odrębnym wykonaniem.
Wszystkie meble z kolekcji są wykonywane ręcznie. Nasi fachowcy w pocie czoła dbają o każdy najmniejszy szczegół.
To wam pozostawiamy możliwość zdecydowania o szerokości czy wysokości naszych stołów do jadalni. Jest to naszym priorytetem.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom!

Wszystkie fotele welurowe oraz wygodne sofy są oparte na naszych próbnikach tkanin. Daje to dodatkowe możliwości idealnego dopasowania stolika glamour do przepięknego wnętrza. Złote nóżki i marmurowy blat naszych modeli wpasuje się wyśmienicie we wnętrzach industrialnych czy nawet prowansalskich. Nie zapominajmy że w dzisiejszych czasach trzymanie się jednego stylu jest nudą. Nadajmy naszym stylowym wnętrzom drugie a nawet trzecie życie !

Naturalne drewno a ModernPRL ?

Ciekawym zjawiskiem które nas otacza jest powracający styl PRL. Stylowe sofy w velvetowych tkaninach na drewnianych nóżkach świetnie wyglądają wraz naturalnymi blatami. Nowoczesne stoliki które wykonujemy w formie konsol i komody cieszą się ogromną popularnością. Niosą one ze sobą wiele wspomnień i przypominają o naszej historii.
W miejskich mieszkaniach jest to jeden z najbardziej popularnych stylów ostatnich lat. Szukając inspiracji korzystamy z geometrycznych kształtów, prostych i stabilnych konstrukcji aby w ostateczności zaoferować designerski stolik czy ławę do salonu.

Wyświetlanie 1–24 z 79 wyników

Sortuj:
Show: